Romana 460 Fish - Kalastuspood OÜ

Тип: надводный транспорт
Тип кузова: катер/моторная лодка
Первичная рег: 2019
Двигатель:
Показ одометра: книга обслуживания
Цвет:
VIN номер:
Цена: 5620 EUR
содержит НДС 20%
Цена со скидкой: 5250 EUR
содержит НДС 20%
Экспортная цена: 4375 EUR
96EUR/ месяц
платеж 0 EUR
Каско не требуются

Технические данные

Кузов

количество мест:5
длина:4600 мм
ширина:1900 мм
высота:800 мм

Массы, размеры

пустая масса:320 кг
полная масса: 
грузоподъемность:520 кг

Двигатель

мощность:50 л.с.

Другая информация

Гарантия
Местонахождение автомобиля: Tallinn, Эстония

Plastikpaat Romana 460 Fishing

Romana topelt kerega paadid on turvalised ja tugeva konstruktsiooniga. Paadi sisse on ehitatud õhukidlad sektsioonid mis tagavad paadi uppumatuse. Kokpit on väga ruumikas ja varustatud 7 lukustatava panipaigaga. Vastavalt varustusastmele on see paat kohandatud kalastajatele või veemõnuseid nautivale inimesele.

Kalastajad: Vööris on platvorm kuhu mahub vöörimootor ning lisavarustusena saab tellida kanalid, mille kaudu viiakse ahtripanipaigast vööripanipaika vöörimootori toitejuhtmed. Vöörimootorit saab juhtida iPilot puldilt või kaardiplotteri ekraanilt.

Veemõnusid nautiv inimene: Paadi vööri saab lisavarustusena tellida Sundecki ehk päevitusplatvormi. Selle peale käivad trukkidega pehmed padjad ning neid saab vajadusel lihtsasti eemalda. Paadi ahtris on roostevabast terasest knaabid mille abil on võimalik vedada veelauda või veesuuska.

Standardvarustus: vee äravool, 7 lukustatavat panipaika, kummist pardakant, paadi värv, 4 x roostevabast terasest knaabid, mootorikinnitusplaadid ahtripeeglil, roolikonsool, roolisüsteem, rool (standard), 2 x reelingud (L70), 2 x reelingud (L120), lai tagumine iste.

Lisavarustus: Värvitud küljetriip, istmepehmendus tagaistmel, istmepehmendused esiistmetel, sundeck koos pehmendustega, ujumisredel, Helmsman kapeni iste, roostevabast terasest ankrurullik, pardareelingud, paadi transpordi tent, spetsiaalsed kanalid ahripanipaigast vööripanipaika (vöörimootori toiteks), erinevad roolid, paadimootor, paaditreiler ja kaardiplotter.

Продавец

Kalastuspood OÜ

96EUR/ месяц
платеж 0 EUR
Каско не требуются
Romana 460 FishRomana 460 FishRomana 460 FishRomana 460 FishRomana 460 FishRomana 460 FishRomana 460 FishRomana 460 Fish