Объявление не активное!

Yamarin Big Ride

Тип: надводный транспорт
Тип кузова: катер/моторная лодка (Glisseeriv)
Первичная рег: 1998
Двигатель:
Показ одометра:
Цвет:
VIN номер:
Цена: 5900 EUR
НДС 0% (НДС не добавляется)
108EUR/ месяц
платеж 0 EUR
Каско не требуются

Оборудование

стерео, звуковые колонки, откачивающий насос

Технические данные

Кузов

количество мест:5
длина:4350 мм
ширина:1750 мм

Топливо

бак для топлива:25 л

Массы, размеры

пустая масса:298 кг
полная масса: 
грузоподъемность:425 кг

Другая информация

Местонахождение автомобиля: Tallinn, Эстония

- Yamaha 30, 2013a, 83h sõitnud mootor,haagis komplektis,paadikate,stereo.


Müüa korralik ja hästi hoitud Yamarin 435S BIG RIDE
Mootoriks neljataktiline 83h sõitnud töökindel, sissepritsega, vaikne ja väga ökonoomne Yamaha 30, 2013a. Distantspuldist ja ka mootori pealt juhitav elektritrimm mille reguleerimiskõrgust saab jälgide ka armatuuri displeilt.
Kajalood Lowrance x-4 Pro, mis teeb sõitmise veel turvalisemaks.
Haagis - üheteljeline Tiki treiler BT-c - BT-450
Komplekti kuulub veel vastupidav UV kindel pvc paadikate, millel on küljes kliimakindlad pingutuskummid, topituli 360°, päästerõngas, tulekustuti, vendrid, ankur,4 kõlariga stereo.

Yamarin 435S BIG RIDE on hea ja praktilise planeeringuga paat, usaldusväärne ning paljude muude heade omadustega. Yamarin 435S BIG RIDE on varustatud põhjalikult läbimõeldud lahendustega. Süvis ainult 0,32m, rool ja juhtpult, knaabid üks vööris ja kaks ahtris
- akukast, massilüliti, automaatne pilsipump, ujumisredel, juhikonsoolis 12V toide, ahtri istekoha all on panipaik, juhi istme all lukustatav panipaik, vööris all suur kamber. Paadi glisseeriv kere kuju ja hea püstivus muudavad Yamarin 435S BIG RIDE kergesti juhitavaks veesõidukiks, mis on turvaline ja mugav.

435S BIG RIDE on glisseeriva põhjakujuga ning käitub vees väga kindlalt ja stabiilselt. Paadi raskuskese on viidud madalale, seega paadi püstivuse moment on väga hea. Ka max kiirusel pöörab kindlalt ja turvaliselt.

Paat sai soetatud endale linnuvaatluseks, aga kuna ei suuda leida tasakaalu oma hobi ja pere vajaduste vahel, olen sunnitud sellest loobuma.
Paati hoiustasin kuivas garaazis, kus ta ka enamuse ajast seisis - sellest ka väike mootori läbisõit.
Paat ei vaja remonti ja sellel on väga tugev korpus, pehmeid kohti paadil pole, kuna kasutasin seda heaperemehelikult ja lainetes ei kihutanud.
Seda paati võivad juhtida ka inimesed kes ei oma väikelaevajuhi lubasid.

Продавец

Tom

108EUR/ месяц
платеж 0 EUR
Каско не требуются
Yamarin Big RideYamarin Big RideYamarin Big RideYamarin Big RideYamarin Big RideYamarin Big RideYamarin Big RideYamarin Big RideYamarin Big RideYamarin Big Ride